Přípravný kurz na ZP

Naše firma nově nabízí přípravné kurzy na zbrojní průkaz, širokou nabídku střeleckých, taktických i zdravotních kurzů a výcvik střelecké a profesní přípravy pro ozbrojené složky i civilisty!

CO NABÍZÍME

Kvalitní příprava na zkoušku odborné způsobilosti

Kvalitně vás připravíme na zkoušku odborné způsobilosti. Nabízíme přípravný kurz – až 7 hodin, konzultace k bezpečné manipulaci se zbraní, praktická příprava na laserové střelnici a následně i střelba na klasické střelnici. Dále nabízíme konzultaci při výběru zbraně a vybavení a semináře k údržbě zbraně. Je možné  zajistit i základní střelecký kurz s Vaší nově zakoupenou zbraní.


Zájemci o přípravu na praktickou část k získání zbrojního průkazu, si mohou rezervovat termín v sekci REGISTRACE. Příprava probíhá jak pro jednotlivce, tak ve skupinách, ale max. v jedné skupině 10 osob. Jen tak se můžeme školeným osobám po celou dobu náležitě věnovat. Poté máte možnost doma si vše srovnat při studiu teoretické části nauky o střelných zbraních. V našich prostorách máme i kvalitní laserovou střelnici, na které vám vysvětlíme správný postoj a manipulaci se zbraní. Po další konzultaci je možné se účastnit praktické části na smluvené střelnici ve Znojmě.


Zbrojní průkaz je veřejná listina opravňující fyzickou osobu k nabývání vlastnictví, držení a nošení zbraní a střeliva a dělí se do skupin podle účelu užívání zbraně a střeliva:

sk. A – sběratelské účely
sk. B – sportovní účely
sk. C – lovecké účely
sk. D – výkon povolání nebo zaměstnání
sk. E – ochrana zdraví, života a majetku

Pro získání zbrojního průkazu je nutné podání přihlášky, doložení zdravotní způsobilosti a vykonání úspěšné zkoušky odborné způsobilosti dle rozsahu požadované skupiny. Zkouška se vždy skládá ze dvou částí.

 1. Teoretickou část tvoří písemný test obsahující výběr 30 otázek (z celkového počtu 485). Test prověřuje znalost Zákona o zbraních č.119/2002 Sb., nauky o zbraních a zdravotního minima. Na vykonání testu je stanoven časový limit 40 minut.
 2. Praktickou část tvoří bezpečná manipulace se zbraní a střelba na terč. Na praktickou část zkoušky vás samozřejmě připravíme ještě před samotnou zkouškou. Příprava obsahuje zásady bezpečné manipulace se zbraní a střelivem. Dále pak rozborku a sborku zbraní používaných při zkoušce a praktickou střelbu z těchto zbraní.

To vše pod dohledem zkušeného instruktora Petra, který 22 let sloužil u Policie ČR a z toho 13 let jako instruktor střelecké a tělesné služební přípravy.


Ceník služeb od 1.3.2024

 • ceny jsou uvedeny za 1 osobu
 • kurzy budou vypsány vždy v sekci REGISTRACE
 • pokud kurz není vypsán, neváhejte zavolat přímo instruktorovi Petrovi na 731 488 702 a domluvit si třeba  individuální kurz

 

 • Přípravný kurz ke zkoušce odborné způsobilosti … 2.000,- Kč

  • délka kurzu: až 7 hodin teorie (příprava na test, bezpečná manipulace a praktická část na laserové střelnici s pistolemi SIRT)
 • Individuální přípravný kurz ke zkoušce z odborné způsobilosti pro soukromé skupiny (organizace) … 15.000,- Kč

  • pro 3 až 10 osob, cena je za kurz pro celou skupinu osob
 • Konzultace k bezpečné manipulaci se zbraní den před zkouškouplánujeme v budoucnu

  • 60 minut bezpečné manipulace – pistole, brokovnice, malorážka
 • Konzultace k nákupu první zbraně … ZDARMA

  • Pro absolventy našeho kurzu

instruktor Petr Zahrádecký, IČO: 08701261, Předmět podnikání: Provozování střelnic a výuka a výcvik ve střelbě se zbraní