SAMI-X Women Krav Maga

Certifikaci k výuce žen jsme jako škola získali 20.11.2016, kdy kurz Krav Maga Women úspěšně absolvoval hlavní instruktor Petr Zahrádecký. Kurz byl veden izraelskou organizací Krav Maga Global. Přímo pro výuku byla odpovědná instruktorka s letitou zkušeností Gracia Ho. Od tohoto roku proběhlo ve Znojmě několik seminářů určených výhradně ženám, však pravidelná třída nebyla nikdy otevřena.

Krav Maga Women - instruktor

30.8.2020 získali novou certifikaci hl. instruktor Petr Zahrádecký společně i s instruktorkou Bc. Eliškou Zahrádeckou u rakouské organizace SAMI Combat Systems, v čele s mistrem Peterem Weckaufem. Kurz a celý profesionální způsob výuky měla na starost instruktorka Irmi Hanzal-Weckauf.

Krav Maga Women - instructor

Patříte-li mezi ženy, kterým není cvičení s muži příjemné a radši byste cvičila v ženském kolektivu, pak je ženská Krav Maga určena právě pro Vás.

Po diskuzích, dlouhých úvahách a dotazech jsme se rozhodli, že otevřeme od 7.9.2021 pravidelnou třídu sebeobrany pro ženy, kterou povede instruktorka Bc. Eliška Zahrádecká.

Původně jsme chtěli otevřít třídu od 18 let, jelikož se zde budou probírat i techniky obrany nejen proti např. stržení či škrcení, ale i daleko intimnější témata. Však po několika dotazech a zájmu i těch mladších otevíráme nakonec třídu pro dívky ve věku dovršených 15 let.

Na seminářích i na tréninku v pravidelných třídách je kladen větší důraz na útoky, které jsou typičtější pro napadení žen: situace zjevného nepoměru sil, řešení nepříjemných situací v konfrontaci s muži, křik, užití běžných předmětů k sebeobraně, útěk, apod.

SAMI Znojmo - Krav Maga Women

Certifikace: 

instruktorka Eliška Zahrádecká, level Study Group Leader (vede všechny třídy pro ženy)

hl. instructor Petr Zahrádecký, level Study Group Leader