Sami ve Znojmě

 

Sami ve ZnojměCo je to projekt #samiveznojme

Je začátek roku 2022 a my rozjíždíme nový projekt #samiveznojme, který jsme již představili začátkem prosince, minulého roku, místostarostovi města Znojma, panu Groisovi.

O co vlastně jde?!

Cílem projektu je cítit se sami bezpečně ve Znojmě, proto tedy i ten název „Sami ve Znojmě“. Na základě výsledku ankety, která bude ukončena na konci února 2022, budeme dále pokračovat. Už nyní, kdy píšeme na tento web, máme 125 odpovědí. A některé jsou opravdu zajímavé. Bohužel, ale ve špatném slova smyslu. Ani by člověk nevěřil, co se může stát např. dívce na základní škole vyššího ročníku.

Co bude součástí projektu

Půjde o řadu praktických seminářů, které proběhnou v průběhu roku 2022. Jedná se např. o semináře Pepřový sprej v sebeobraně, seminář Teleskopický obušek nebo Kubotan, jako obrana. A mnoho dalších seminářů a akcí nejen pro veřejnost průměrného věku, ale i přímo pro seniory a nebo pro rodiče s dětmi.

Anketa

Již něco řešíme i s některými školami ve Znojmě, pečovatelským domem a domovem důchodců. I proto je pro nás anketa, která je uveřejněna na všech našich fb stránkách velice důležitá. Pokud máte zájem se také účastnit naší anonymní ankety o bezpečnosti ve Znojmě, budeme jen rádi. Odkaz naleznete ZDE.