Tour of the Groung-fight Seminar

tour-of-the-ground-fight-seminar-20-3-2016

4 semináře „Boj na zemi“

Dne 20.března, 1.května v Třebíči a 17.dubna, 12.června ve Znojmě, vždy v čase 14.00 – 16.30 hodin proběhnou semináře „Boje na zemi“, který povedou certifikovaný instruktoři KMG Milan Číž (level Graduate 5; certifikace Civil, instruktor sebeobrany 2.tř. (dle MŠMT)) a Petr Zahrádecký (level Graduate 5; certifikace Civil, Kids, Law-Enforcement, VIP-Protection; instruktor sebeobrany 2.tř. (dle MŠMT) a instruktor Policie ČR).

Cena semináře je 500,-Kč za cvičícího. Doba semináře jsou 2,5 hodiny, včetně krátké přestávky. Většinou se tyto semináře protáhnou o pár minut, ale odejít můžete samozřejmě kdykoli v průběhu semináře, po informování jednoho z instruktorů!

Co potřebuji

Na seminář stačí obuv vhodnou do tělocvičny (která nedělá šmouhy), dlouhé kalhoty a triko (mikinu). Cvičit se bude na tatami (japonská rohož) i na holé zemi. Dále pak dostatek tekutin (doporučuji na jídlo banán, hrozny, müsli tyčinku, apod.) 🙂

– Kde? v Třebíči, ul. Manželů Curieových 1112 (TJ Spartak)
– Kdy? v neděli 20.března a 1.května 2016 od 14.00 do 16.30 hodin
– Kdo? všichni od 18 let
– Co sebou? Tričko (mikinu); tepláky; přezůvky do tělocvičny, které nedělají šmouhy na parketách (aby neklouzaly); dostatek pití
– Kolik? 500,-Kč

– Kde? ve Znojmě, ul. Rumunská (tělocvična Policie ČR, vchod přes IPA bar)
– Kdy? v neděli 17.dubna a 12.června od 14.00 do 16.30 hodin
– Kdo? všichni od 18 let
– Co sebou? Tričko (mikinu); tepláky; přezůvky do tělocvičny, které nedělají šmouhy na parketách (aby neklouzaly); dostatek pití
– Kolik? 500,-Kč

Registrace

Přihlásit se na seminář je nutné (z důvodu obsazení tělocvičny) volnou formou na e-mail znojemské školy „itacs.znojmo@gmail.com“.

Nezapomeňte napsat do předmětu mailu „Ground 1“ (Ground 2, … 3 a 4) a do hlavního textu zprávy uveďte „Vaše jméno, příjmení„, popř. jestli jste ze školy ITACS-Znojmo nebo ITACS-Třebíč.

Zaplacení semináře

Platba proběhne v hotovosti, před začátkem semináře!

Odpovědnost, pojištění

Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.