Náborový seminář 10/2016

znojmo-nabor-1-10-2016_2

Izraeli Tactical And Combat System – Znojmo (ITACS-Znojmo, z.s.) otevírá novou třídu pro začátečníky! (Ženy i muži starší 18 let, není nutná předchozí zkušenost s KM nebo bojovým uměním).

Nábor bude z části teoretický (historie, co KM je, jak cvičíme, jak probíhají tréninky, podmínky a akce pro členy) a z druhé části bude praktický, kdy si zkusíte některé techniky zacvičit.

Co potřebuji

Na seminář stačí obuv vhodnou do tělocvičny (která nedělá šmouhy), dlouhé kalhoty a triko (mikinu). Cvičit se bude na parketách. Dále pak dostatek tekutin (doporučuji na jídlo banán, hrozny, müsli tyčinku, apod.) 🙂

– Kde? ve Znojmě, ul. Rumunská (tělocvična Policie ČR, vchod přes IPA klub)
– Kdy? v sobotu, 1. října 2016 od 15.00 do 17.00 hodin.
– Kdo? ženy i muži od 18 let
– Co sebou? Tričko (mikinu); tepláky; přezůvky do tělocvičny, které nedělají šmouhy na parketách (aby neklouzaly); dostatek pití
– Kolik? 300,-Kč

Registrace

Přihlásit se na seminář je nutné (z důvodu obsazení tělocvičny) volnou formou na e-mail znojemské školy „itacs.znojmo@gmail.com“.

Nezapomeňte napsat do předmětu mailu „Nábor“ a do hlavního textu zprávy uveďte „Vaše jméno a příjmení„.

Zaplacení semináře

Platba proběhne v hotovosti, před začátkem semináře!

Odpovědnost, pojištění

Všichni studenti by si měli individuálně sjednat pojištění. Studenti cvičí na vlastní nebezpečí, tak, aby se nezranili a nezpůsobili zranění ani nikomu dalšímu. Studenti budou seznámeni se zásadami bezpečnosti a musí podepsat prohlášení, že byli s těmito pravidly seznámeni. Za případná zranění a škody neneseme odpovědnost. Naší prioritou samozřejmě je, aby se nikomu nic nestalo.